Судове рішення від 07 серпня 2019 р., справа № 555/456/18: https://court.sinko.me/document/83617115_7bf45ac4
«У будь-якому разі речові докази та документи, які надаються експертові, повинні бути отриманні у спосіб, передбачений статтею 93 КПК, належним чином залученні до кримінального провадження в порядку, передбаченому КПК (залежно від способу збирання) і набути відповідного процесуального статусу. З ними повинні мати можливість ознайомитися сторони, потерпілий, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, як під час досудового розслідування в порядку статті 221 КПК, так і після його закінчення в порядку статті 290 КПК.
Як вбачається зі змісту висновку судово-медичної експертизи №37, експертом досліджувалась медична карта стаціонарного хворого №318 КЗОЗ «Березнівська ЦРЛ» та медична карта стаціонарного хворого №907 Рівненської ЦРЛ на ім`я ОСОБА_2 , однак, ухвала про надання доступу до цих документів не міститься в матеріалах кримінального провадження.
З огляду на вказані обставини, Суд приходить до висновку, що судово-медична експертиза у кримінальному провадженні щодо ОСОБА_1 проведена з порушенням вимог кримінального процесуального законодавства.»
Instagram: http://instagram.com/sinkoapps/
#СМЕ #ККУ #медична #експертиза #документація #доказ #закони #верховнийсуд #суд #Україна #iOS #iPhone