advokatdanilchuk@gmail.com
м.Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області , вул . С. Бандери,15 «а».

Підпишіться на нас:

Кримінальне право«У будь-якому разі речові докази та документи, які надаються експертові, повинні бути отриманні у спосіб, передбачений статтею 93 КПК, належним чином залученні до кримінального провадження в порядку, передбаченому КПК (залежно від способу збирання) і набути відповідного процесуального статусу. З ними повинні мати можливість ознайомитися сторони, потерпілий, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, як під час досудового розслідування в порядку статті 221 КПК, так і після його закінчення в порядку статті 290 КПК.

Судове рішення від 07 серпня 2019 р., справа № 555/456/18: https://court.sinko.me/document/83617115_7bf45ac4

«У будь-якому разі речові докази та документи, які надаються експертові, повинні бути отриманні у спосіб, передбачений статтею 93 КПК, належним чином залученні до кримінального провадження в порядку, передбаченому КПК (залежно від способу збирання) і набути відповідного процесуального статусу. З ними повинні мати можливість ознайомитися сторони, потерпілий, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, як під час досудового розслідування в порядку статті 221 КПК, так і після його закінчення в порядку статті 290 КПК.

Як вбачається зі змісту висновку судово-медичної експертизи №37, експертом досліджувалась медична карта стаціонарного хворого №318 КЗОЗ «Березнівська ЦРЛ» та медична карта стаціонарного хворого №907 Рівненської ЦРЛ на ім`я ОСОБА_2 , однак, ухвала про надання доступу до цих документів не міститься в матеріалах кримінального провадження.
З огляду на вказані обставини, Суд приходить до висновку, що судово-медична експертиза у кримінальному провадженні щодо ОСОБА_1 проведена з порушенням вимог кримінального процесуального законодавства.»

Завантажити додаток для iOS: https://apps.apple.com/ua/app/id1352345440

Підписуйтесь на нас у telegram та соціальних мережах:
Telegram: http://t.me/sinkoapps
Twitter: http://twitter.com/sinkoapps
Instagram: http://instagram.com/sinkoapps/

#СМЕ #ККУ #медична #експертиза #документація #доказ #закони #верховнийсуд #суд #Україна #iOS #iPhone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

previous
Е-ДОКАЗИ У ВИГЛЯДІ СМС-ПОВІДОМЛЕНЬ ТА ЗАПИСУ ТЕЛЕФОННИХ РОЗМОВ НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ФАКТУ ВЧИНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО НАСИЛЬСТВА ПОВИННІ ВРАХОВУВАТИСЯ СУДОМ ДЛЯ ВСЕБІЧНОГО, ПОВНОГО ТА ОБ’ЄКТИВНОГО РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
next
Основною метою обшуку як слідчої дії є відшукання певних предметів чи відомостей, встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. При цьому обшук у будь-якому випадку пов’язаний із проникненням до житла чи іншого володіння особи. Огляду як слідчій дії також властиві певні ознаки, притаманні обшуку, зокрема, він спрямований на виявлення та фіксацію певних відомостей про кримінальне правопорушення. Однак огляд не завжди пов’язаний із проникненням до житла чи іншого володіння особи, а тому не завжди призводить до втручання у право на недоторканість житла чи іншого володіння особи Постанова ВС від 26.05.2021 у справі № 761/12614/20 (провадження № 51-1154км21) https://reyestr.court.gov.ua/Review/97286175
https://advokatdanilchuk.com/wp-content/uploads/2021/04/white_logo-1.png
м.Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області , вул . С. Бандери,15 «а».
Чернівці, вул. Андрія Кушніренка, 7 А, кабінет №105
+38(068)192-77-77
advokatdanilchuk@gmail.com

Підписуйтесь на нас:

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ