advokatdanilchuk@gmail.com
м.Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області , вул . С. Бандери,15 «а».

Підпишіться на нас:

Цивільне правоУряд встановив механізм індексації аліментів державним та приватним виконавцем

на черговому засіданні Кабінет Міністрів України встановив механізм нарахування розміру аліментів, визначеного судом, у разі їх стягнення державним, приватним виконавцем.

Зміни затверджено постановою “Про внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення” (проєкт змін).

Зокрема, у разі проведення державним, приватним виконавцем індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, обчислення індексу споживчих цін здійснюється підсумком, що наростає, починаючи з наступного року з місяця, що відповідає місяцю встановлення розміру аліментів.

Крім того, врегульовано випадок, коли підвищення грошового доходу відбулось не з 1 числа місяця: сума індексації визначається з розрахунку повного робочого часу / кількості календарних днів у місяці, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу.

Також раніше ми писали, що Мін’юст дозволив державним і приватним виконавцям накладати автоматизований арешт на кошти боржників на рахунках у банках. Відтепер виконавці арештовуватимуть рахунки не лише боржників аліментів, а й усіх інших.

Щоб самостійно накласти арешт на банківський рахунок, виконавець має спершу надіслати банку вимогу щодо отримання інформації про рахунок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://advokatdanilchuk.com/wp-content/uploads/2021/04/white_logo-1.png
м.Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області , вул . С. Бандери,15 «а».
Чернівці, вул. Андрія Кушніренка, 7 А, кабінет №105
+38(068)192-77-77
advokatdanilchuk@gmail.com

Підписуйтесь на нас:

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ