advokatdanilchuk@gmail.com
м.Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області , вул . С. Бандери,15 «а».

Підпишіться на нас:

Без категоріїПостанова Касаційного цивільного суду від 20 травня 2019 р. у справі № 463/4023/16-ц 📌https://reyestr.court.gov.ua/Review/81925663 ✅Як встановлено вище, ОСОБА_1 14 жовтня 2014 року (до укладення шлюбу між сторонами) у повному розмірі сплатив суму за придбання нерухомості: за квартиру та за нежитлові приміщення. Суди також встановили, що на час укладення попередніх договорів сторони однією сім`єю не проживали, у фактичних шлюбних стосунках не перебували. ОСОБА_2 та її батьки стороною попередніх договорів та особами на права, обов`язки чи інтереси яких на такі правочини впливають, не були. На підставі викладеного суди дійшли правильного висновку, що кошти за квартиру АДРЕСА_1 та нежитлові приміщення № 20 п за цією ж адресою були сплачені продавцю особисто ОСОБА_1 до укладення шлюбу між сторонами. Оскільки вказане майно придбане за особисті кошти ОСОБА_1 , то воно є його особистою приватною власністю.

Суди також встановили, що на час укладення попередніх договорів сторони однією сім`єю не проживали, у фактичних шлюбних стосунках не перебували.
ОСОБА_2 та її батьки стороною попередніх договорів та особами на права, обов`язки чи інтереси яких на такі правочини впливають, не були.
На підставі викладеного суди дійшли правильного висновку, що кошти за квартиру АДРЕСА_1 та нежитлові приміщення № 20 п за цією ж адресою були сплачені продавцю особисто ОСОБА_1 до укладення шлюбу між сторонами. Оскільки вказане майно придбане за особисті кошти ОСОБА_1 , то воно є його особистою приватною власністю.

#адвокатзаліщики#адвокатрозлучення#адвокатсімейнеправо# адвокатчортків# адвокатданильчук#адвокатЧернівці#

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

previous
❓ Чи може прокурор поновити строк на апеляційне оскарження, у разі якщо він не скористався своїм диспозитивним правом бути присутнім під час проголошення судового рішення ❓ Ні ❗ 👆 Такий висновок в своєму рішенні зробив Верховний суд, зокрема судом зазначено « Апеляційний суд, відмовляючи стороні обвинувачення в задоволенні клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, зазначив, що судовий розгляд та проголошення ухвали відбувались в один і той самий день, при цьому прокурор безпосередньо брав участь у судовому розгляді, а тому в період з 13 серпня 2020 року по 20 серпня 2020 року мав можливість дізнатися про прийняте судове рішення та у визначений процесуальним законом строк оскаржити його в апеляційному порядку, однак таким правом не скористався. Разом з тим суд також вказав, що прокурор не був обмежений у праві отримати копію вищевказаної ухвали одразу після її проголошення, а те, що він не скористався своїм диспозитивним правом бути присутнім під час проголошення судового рішення, є суб`єктивною обставиною, яка виникла внаслідок безпосередніх дій самого прокурора, тому вона не може вважатися поважною причиною пропуску строку на апеляційне оскарження, а будь-яких інших підстав, які б дійсно перешкоджали або унеможливлювали своєчасно подати апеляційну скаргу, прокурор не навів.» 🧰 Детальніше за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Review/96545138 -------------------------- 👍 Вподобайте мою сторінку, та отримуйте лише актуальну, та цікаву інформацію з кримінального права, та процесу. https://www.facebook.com/TinkovskyiLawyer
next
Для звільнення від відповідальності власника джерела підвищеної небезпеки законодавство не передбачає такої підстави, як вина потерпілого. Такий висновок зробив ВС в постанові №450/4163/18, текст якої друкує «Закон і Бізнес».
https://advokatdanilchuk.com/wp-content/uploads/2021/04/white_logo-1.png
м.Заліщики, Чортківського району, Тернопільської області , вул . С. Бандери,15 «а».
Чернівці, вул. Андрія Кушніренка, 7 А, кабінет №105
+38(068)192-77-77
advokatdanilchuk@gmail.com

Підписуйтесь на нас:

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ